זיקוקי דינור

 

זיקוקי דינור


מי מאיתנו לא מחכה לראות זיקוקי דינור? זה לא משנה באיזה גיל אנחנו, תמיד נתרגש ונתלהב כשנראה זיקוקי דינור נורים לשמיים.זיקוקי דינור יוצרים מחזה מרהיב בשמיים של צבע וקול, שגורמים לנו להביט למעלה מהופנטים.


זיקוקי דינור – קצת רקע היסטורי
הידעתם שהמקור של זיקוקי הדינור הוא בסין הרחוקה? זיקוקי הדינור שימשו את הסינים על מנת לגרש ולהפחיד את הרוחות הרעות. בנוסף, הסינים האמינו שבעזרת זיקוקי דינור תבוא להם פרנסה טובה ושמחה. מאוחר יותר הפך תחום זיקוקי הדינור למקצוע נחשב בסין, וככל שבעל המקצוע ידע ליצור פירוטכניקה מרהיבה יותר באמצעות זיקוקי הדינור כך הוא זכה להערכה גבוהה יותר.

זיקוקי דינור לחתונה   זיקוקי דינור בשבירת כוס

זיקוקי דינור- סיבה למסיבה!
יש כל מיני סוגים של זיקוקי דינור: יש זיקוקי דינור המופרחים לאוויר, יש זיקוקי דינור הנמצאים על הקרקע, יש זיקוקי דינור באולם סגור ועוד. זיקוקי דינור הם ה'היי לייט' של כל אירוע. זה יכול להיות בר מצווה, שהילד נכנס לאולם כאשר זיקוקי דינור מלווים את כניסתו, או חתונה בה זיקוקי דינור משתלבים במזרקת המים, בחגיגת יום העצמאות, בסיום גמר הגביע בכדורגל ועוד.

זיקוקים לאירועים באירועים במרכז   זיקוקי דינור בשלל צבעים


זיקוקי דינור – מקצועיות זה שם המשחק
זיקוקי דינור אינם עסק לחובבנים. נקודה. מדובר על פירוטכניקה, שאם לא יודעים להפעיל אותה כמו שצריך, המצב יכול להיות לא נעים בכלל. כאשר אתם מחפשים חברה שתפעיל לכם את זיקוקי הדינור מומלץ לבחור בחברה מנוסה, מקצועית ובעיקר אמינה. תחום זיקוקי הדינור נחשב לתחום מאוד 'טרנדי' כיום, ולכן חברות רבות מנסות להשתלב בו. באירוע שאתם הולכים לעשות מושקע הרבה מאוד זמן וכסף, חבל לחסוך דווקא בנקודה הזו של זיקוקי הדינור.


 זיקוקי דינור – ההשקעה משתלמת
לאחר שבחרתם את החברה שתפיק לכם את האירוע ותתפעל את זיקוקי הדינור, מומלץ לחשוב באיזה חלק של האירוע לשלב אותם. זיקוקי דינור הם ההפתעה, כל אחד שיישב באולם יסתכל על זיקוקי הדינור ולכן חשוב לתזמן את רגע הדלקתם עם שיא הערב. בנוסף, מומלץ להתייעץ עם החברה המפעילה, לגבי סוג הזיקוקים המומלץ. עוד פרט חשוב הוא איכות הזיקוקים, אסור להתפשר על האיכות של זיקוקי דינור! אתם לא רוצים שבשיא האירוע כאשר תרצו לראות את כל הזיקוקים דולקים, תגלו שחלק לא עובדים בגלל בעיה זו או אחרת. אם החלטתם לעשות באירוע שלכם זיקוקי דינור, תשקיעו את כל מה שצריך על מנת שבסופו של דבר תזכו לאירוע הנוצץ והיפה ביותר שאפשר לעשות.

 בלונים מודפסים בלונים לאירועים בלונים לברית לופט חולון