זיקוקים לחתונה

 

זיקוקים לחתונה- איך תדעו איזה זיקוקים מתאימים לחתונה שלכם?

אם יש לכם את הידע שאתם צריכים על מנת לבחור אולם, מוסיקה וקייטרינג - אין שום סיבה שלא תדעו איך לבחור זיקוקים, ואין שום סיבה שלא תדעו איך להתאים גם אותם. כדי להתאים אותם כדאי שתאבחנו לאיזה סוג של מתחתנים אתם שייכים.

אז איך מאבחנים? זה מאוד פשוט - זהו לאיזה מבין חמשת סוגי המתחתנים הבאים אתם שייכים.

1. המתחתנים הבומבסטיים- מתחתנים אלו מחפשים חתונה כמה שיותר נוצצת. חשבון הבנק לא מעניין אותם- מה שמעניין אותם זה הרגע הגדול. אם הכלה רוצה שבחתונה שלה יהיו פיגווינים מרקדים- לא יהיה דבר שיעמוד בדרכה.

המתחתנים הבומבסטיים וודאי יעדיפו זיקוקים לאירועים ופירוטכניים. קיימים כיום אינספור של סוגים של זיקוקים פירוטכניים, החל מ- "מזרקות פירוטכניות" אשר יוצרות עמוד של אש וניצוצות שיכול להגיע ל- 10 מ' גובה ועד ל -" סביבונים פירוטכניים" שהם מספר מזרקות המחוברות לגלגל אשר מסתובב מהדחף שיוצרות המזרקות.

2. המתחתנים שמרצים- אלו מתחתנים שרוצים שזאת תהיה חתונה כמו שצריך - במילים אחרות, הם רוצים לרצות את ההורים והדודות. המרצים הם לא פראיירים- הם לא ישלמו על צדפות בניחוח יסמין כשהם יכולים להשיג באותו סכום הר של שניצלונים

המרצים יעדיפו ללכת על "פגז כדורי"- זהו סוג הזיקוק הקלאסי והוא תמיד משמח. כמובן שאם ישתלם להם הם יוסיפו גם כמה זיקוקים פירוטכניים מהסוג החדש.

3. המתחתנים האלגנטיים- האלגנטיים משהו שהוא גורמה - קטן צנוע אבל בעל טעם יוקרתי. הם לא מעוניינים בכמות, אלא באיכות. לרוב, הם יעדיפו חתונה באולם קטן ויוקרתי. כמו החתונה שלהם- כך יראו גם הצ'קים- מועטים אבל שווים.

אם אתם אלגנטיים ומעדיפים אולם סגור ויוקרתי- בקשו לקבל מידע לגבי זיקוקים מתרכובות מגנזיום, קיימות כיום טכנולוגיות רבות מאוד שמתאימות לשימוש באולמות סגורים.

4. המתחתנים המגניבים- המגניבים אוהבים את זה בדרך שלהם (ואם אפשר אז עם איזה בירה טובה). אם אתם רוצים טול כמו של הכלה לכו לחנות יד שנייה בשינקין. המגניבים היו שמחים להגיש בחתונה שלהם עוגת מריחואנה אבל יסתפקו באיזה ג'וינט אם החבר'ה אחרי החופה.

המגניבים בוודאי יעדיפו זיקוקים אורגניים, אך יסכימו גם זיקוקים שמזכירים משהו טבעי- כמו זיקוקים מהסוג שיוצר אפקטים של גשם, פרחים צבעונים ופתיתי שלג יבואו להם בטוב.

 

ועל כל שכן נאמר- אמור לי מי זיקוקיך ואומר לך מי אתה.

 

 

מגנטים לאירועים