זיקוקים לאירועים

 

מתכננים זיקוקים לאירועים? - 5 כללים שיבטיחו לכם אירוע מנצנץ מתמיד.

1. בחרו את סוג הזיקוק שמתאים לאירוע שלכם

קיימים סוגים ומונחים שונים בעולם הזיקוקים, כגון: פגז כדורי, פגז סיבובי, פגז גלילי, פגזים קטנים, פירוטכניקה,כוורות / עוגות, מזרקות אש, מפל פירוטכני, סביבון, גלגל פירוטכני, נר רומי /רומן, שביט / כוכב, שלט פירוטכני. אם כל הרשימה הזאת לא אומרת לכם דבר כדאי שתציגו את הרשימה הבאה בפני החברה אליה פניתם ובקשו לראות דוגמאות. אם אינכם רוצים שבאירוע שלכם יופיעו זיקוקים לאירועים שמזכירים אחד מימי העצמאות של שנות השמונים- כדאי שתבקשו לראות תמונות. כל חברה שמכבדת את עצמה תשמח להיענות לבקשה שכזו.

2. וודאו שהחברה שאליה פניתם היא חברה אמינה

וודאו שכל החומרים בה משתמשת החברה הם חומרים בעלי תו תקן ישראלי מחמיר. כמו כן, וודאו שהחברה שהזמנתם מודעת לסוג האירוע ולשטח האירוע ודאגו לכך שהפעלת הזיקוקים מתבצעת ע"י מפעילי זיקוקים מקצועיים ומיומנים בעלי רישיון הפעלה. וודאו שמדובר באנשי מקצוע בעלי ידע רחב בהכנת כל סוגי האטרקציות וכן בהפעלתם. בקשו לקבל המלצות מלקוחות קודמים ודאגו לקבל חוזה כתוב לפני שאתם משלמים.

3. וודאו שהזיקוק יופיע בזמן הנכון

בין אם אתם מתחתנים, בין אתם חוגגים בת מצווה, בר מצווה, ברית מילה, בריתה, יום הולדת ובין אם אתם עורכים מסיבת הפתעה- וודאו אם חברת הזיקוקים שהופעת הזיקוקים תופיע בזמן המתוכנן. אם אינכם רוצים שהזיקוקים יופיע רגע לפני החופה, או שהזיקוקים יופיעו לפני שחתן בר המצווה נושא את הדרשה- עשו לעצמכם טובה גדולה וודאו שמפעילי הזיקוקים יודעים מתי להפעיל את הזיקוקים. 

4. וודאו שהצלם שלכם יודע איך לצלם זיקוקים

גם אם צלם האירוע הראה לכם צילומים והתרשמתם. קחו בחשבון שגם אם הוא יודע לצלם אירועים בצורה מקצועית ויפה זה לא אומר שהוא יודע לצלם זיקוקים באותו אופן. אופן צילום הזיקוקים דורש ניסיון. כמו כן, על הצלם להתאים את המצלמה לצילום זיקוקים ולעבור למצב המכונה בשפת הצילום "חשיפה גבוה". אם אינכם רוצים לצפות בכמה תמונות שנראות כמו טעות- שהצלם יצלם את הזיקוקים באופן מקצועי וודאו שהוא יודע לצלם זיקוקי דינור.

5. התרשמו מזיקוקים שראיתם באירועים אחרים

אם חברתך מתחתנת, שימי לב לזיקוקים שמופיעים בחתונתה. אם אהבת את הזיקוקים אל תהססי לשאול אותה באיזה סוג זיקוקים מדובר. כמובן שמומלץ לחכות קצת ולא לשאול אותה רגע אחרי החופה מה השם של הזיקוקים. אם ראית שהזיקוקים שהיו במסיבה שארגן השותף שלך היו דלים ולא מוצלחים, שאל אותו מה גרם לכך וממה כדאי לך להימנע. במילים אחרות- לימדו מטעויות של אחרים.

מגנטים לאירועים