אטרקציות לאירועים

 

אטרקציות אירועים- המדריך השלם להפקת אירוע אטרקטיבי

אטרקציות אירועים- ההבדל בין סתם אירוע לאירוע אטרקטיבי

פעם, שאלתי איש עסקים מצליח מה סוד ההצלחה שלו. אותו איש ענה לי בפשטות- אם אני קונה - אני קונה אטרקציות, אם אני מפיק- אני מפיק אטרקציות, אם אני מפרסם - אני מפרסם אטרקציות. שאלתי את אותו איש עסקים כיצד הוא מזהה אטרקציות. האיש השיב בפשטות - כל דבר שעולה על קודמו ומושך יותר עניין הופך לאטרקטיבי יותר. לאחר מכן הוסיף והסביר- אם יתקיימו שני אירועים זהים פרט לכך שבאחד יחלקו פופקורן חינם ובשני לא- היה בטוח שאנשים יגיעו רק  לאירוע עם הפופקורן.

אטרקציות אירועים- אז איך הופכים אירוע לאטרקציה?

כששאלתי את אותו איש עסקים מה גרם לו לפנות לתחום העסקים הוא הצליח להפתיע אותי ואמר- כשהייתי בן חמש ביקשתי מאמי המנוחה שתערוך לי יומולדת מיוחד. אמי לא חשבה פעמיים- היא ערכה את היומולדת בגן השכונתי והביאה עימה דליים של סבון. באותו רגע כל הילדים החלו לעשות בועות סבון. היו שם כל כך הרבה בועות כך שלבסוף כל ילדי השכונה הגיעו לשם.

אטרקציות אירועים- איך נתאים את סוג האטרקציה לסוג האירוע.

אז לפי מה שלמדנו עד עכשיו - לא משנה איזה אירוע אתם עורכים- אם אתם רוצים אירוע אטרקטיבי- הפכו את האירוע שלכם לשונה. בין אתם מארגנים חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, יומולדת, הפתעת יומולדת, מסיבת הפתעה, תצוגת אופנה, אירוע השקה או הפנינג ענק- הפכו אותו לשונה. ניתן להפוך כל אירוע לשונה בצורה פשוטה, לדוגמא: ניתן להציב בחתונה בובות אלכוהול המרקדות, ניתן להיכנס בתוך לב מתפוצץ, ניתן לגרום להיכנס מתוך עוגה ענקית, ניתן לנחות עם מסוק, ניתן לצנוח לאירוע, לפזר בובות מתנפחות, להציב שדרות של פרחים ואפילו להציב פסנתר כנף בתוך אולם השמחות או זיקוקים לאירועים.

אטרקציות אירועים- לא, זה לא חייב להיות יקר.

כיום, ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים שונים של גימיקים ואטרקציות כגון: בובות ענק, מוצרים זוהרים, בר ממתקים, משקים שונים, רצפת לדים זוהרת, עשן כבד, קונפיטי, בועות אכילות, מופע קפוארה, מופע אש  ועוד ועוד.  אם אתם רוצים שהאירוע שלכם לא יהיה יקר חישבו איזה מבין האפשרויות העומדות בפניכם תהיה הכי משתלמת עבורכם. אם מדובר באירוע פרטי הרי שלא תוכלו לקבל רווח מההשקעה. לעומת זאת, אם מדובר באירוע למטרת רווח, היו בטוחים שאם תהפכו אותו לאטרקטיבי מספיק- הוא ימשוך קהל רב שבסופו של דבר יחזיר את ההשקעה.

 

מגנטים לאירועים